Osiągnięcia uczniów

ROK SZKOLNY 2016/2017

13 czerwca - III MIEJSCE W "XVII GMINNYM TURNIEJU BEZPECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO KLAS TRZECICH" DLA KLASY III W SKŁADZIE: JULIA CIEŚLAR, AMELIA ROMUZGA, MATEUSZ ŻUR, FRANCISZEK ŚMIEJA. GRATULUJEMY



11 czerwca  - II MIEJSCE W "FREESTYLE OPEN DANCE" KRAKÓW DLA ZUZANNY ŻYDEK Z KL. 5 GRATULUJEMY

 

Maj 2017 - III MIEJSCE W PUCHARZE POLSKI W TAŃCU ARTYSTYCZNYM WADF DLA ZUZANNY ŻYDEK Z KL. 5 GRATULUJEMY



18.05.2017r. II MIEJSCE DLA POLI FEIKIS ORAZ III MIEJSCE DLA DRUŻYNY Z KLASY III W SKŁADZIE: POLA FEIKIS, MARTYNA SIUZDAK, JUSTYNA PIETROSZEK W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE "MAŁY MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO" GRATULUJEMY



 MAJ 2017 - KONKURS PROZY I POEZJI W JĘZYKU ANGIELSKIM "WALKING IN THE CLOUDS" - W KATEGORII KLAS I-III - III MIEJSCE KAJA STRZĄDAŁA Z KL. 3 ORAZ W KATEGORII KLAS IV-VI - II MIEJSCE WIKTORIA SOBALA Z KLASY 5. GRATULUJEMY 





12-13.05.2017r.  - I MIEJSCE W 15 MIĘDZYNARODOWYM JUBILEUSZOWYM FESTIWALU "ŁĄCZY NAS TANIEC" W KATEGORII DUETY 8-12 LAT DLA ZUZANNY ŻYDEK Z KL. 5 GRATULUJEMY

 

 28.04.2017r. ETAP POWIATOWY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - TYMOTEUSZ MATULA Z KL. 6 GRATULUJEMY 



 

 22.04.2017r.  II MIEJSCE W KATEGORII ZESPOŁÓW WOKALNYCH W XVII PRZEGLĄDZIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ im. Małgorzty Papiurek, OPIEKUN  - P. MARCIN STANCLIK, GRATULUJEMY

 

10.04.2017r. FINALIŚCI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO "PANGEA" WE WROCŁAWIU - TYMOTEUSZ SZKROBOL Z KLASY 4 ORAZ PAULINA OGRODNIK Z KLASY 6.
GRATULUJEMY 







09.04.2017r. I MIEJSCE UCZENNICY KLASY 5 ZUZANNY ŻYDEK W "EUROPEJSKICH MISTRZOSTWACH W TAŃCU NOWOCZESNYM OD LAT 12" GRATULUJEMY



21.02.2017r. W ETAPIE SZKOLNYM "OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ" MIEJSCA ZAJĘLI UCZNIOWIE KLASY SZÓSTEJ:

I MIEJSCE TYMOTEUSZ MATULA
II MIEJSCE KLAUDIA MICHALCZYK
III MIEJSCE AMELIA MIKULSKA
GRATULUJEMY

 
26.10.2016r. II MIEJSCE W GMINNYCH ZAWODACH MINI PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH CHŁOPCÓW. SZKOŁĘ REPREZENTOWALI: KACPER KONIECZNY, JAKUB DZIADEK, TYMOTEUSZ MATULA, MATEUSZ FERFECKI, KACPER GODZIEK, BARTOSZ MICHAŁEK, PIOTR CHUCHER, BŁAŻEJ ŚLEZIAK, DAWID ZAKRZEWSKI, ORAZ SZYMON HARUPA. GRATULUJEMY



10.11.2016r. II MIEJSCE W GMINNYCH ZAWODACH MINI PIŁKI KOSZYKOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH CHŁOPCÓW. SZKOŁĘ REPREZENTOWALI: DAWID ZAKRZEWSKI, JAKUB DZIADEK, SZYMON HARUPA, MATEUSZ FERFECKI, KACPER GODZIEK, BARTOSZ MICHAŁEK, PIOTR CHUCHER, SAMUEL PIĄTEK, TYMOTEUSZ MATULA, BŁAŻEJ ŚLEZIAK. GRATULUJEMY



 W ZBIÓRCE ŻOŁĘDZI I KASZTANÓW ZORGANIZOWANEJ PRZEZ KOŁO ŁOWIECKIE NASZE UCZENNICE ZDOBYŁY: I MIEJSCE - WIKTORIA SZTYPER, KL. 3, II MIEJSCE - WIKTORIA NIEMIEC, KL. 4 ORAZ X MIEJSCE - WIKTORIA KAJSTURA, KL. 5. GRATULUJEMY



 GMINNY KONKURS PIOSENKI ZIMOWEJ W JĘZYKU ANGIELSKIM "WINTER SONG" - I MIEJSCE MATEUSZ FERFECKI Z KLASY 5 ORAZ WYRÓŻNIENIE DLA ZUZANNY ŻYDEK Z KLASY 5. GRATULUJEMY



KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ ZORGANIZOWANY PRZEZ SOŁECTWO CHYBIE ORAZ STOWARZYSZENIE "EKO - ŻYCIE". NASI UCZNIOWIE WYKONALI WIELE PIĘKNYCH SZOPEK. I MIEJSCE PRZYZNANO ZUZANNIE ŻYDEK Z KLASY 5 ORAZ III MIEJSCE PRZYPADŁO EMILII ŻUR Z KLASY 2. WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI ANNA PIETRZYCKA Z KLASY 1 ORAZ PAWEŁ PIETRZYCKI Z KLASY 4. GRATULUJEMY



 
ROK SZKOLNY 2015/2016


LAUREATAMI BIBLIJNEGO KONKURSU EKUMENICZNEGO "JONASZ" ZOSTALI: ANDRZEJ CHUCHER, JAKUB LINNERT, KACPER KONIECZNY
GRATULUJEMY!!!

Ekumeniczny Konkurs Biblijny Jonasz konkurs plastyczny PLAKAT EWANGELIZACYJNY: do etapu finałowego zakwalifikowano pracę uczniów:


 
klas I-III: Martyna Siuzdak, Oliwia Rzyman, Kaja Strządała, Martyna Świńczyk,
klasa IV-VI: Tymoteusz Matula, Nikola Kurczyk, Wiktoria Sobala, Amelia Pietrzyk, Nadia Orzechowska

gratulujemy!

Ekumeniczny Konkurs Biblijny Jonasz do finału zakwalifikowali się: Amelia Pietrzyk, Zuzanna Żydek, Wiktoria Sobala klasa IV oraz Jakub Linert, Andrzej Chucher, Kacper Konieczny.

gratulujemy!

XVI Przegląd Pieśni Patriotycznej na szczeblu diecezjalnym. Nasz zespół wokalny reprezentujący naszą gminę zajął II miesjce



gratulujemy!
 

KONKURS PLASTYCZNY NA MASKOTKĘ SZPITALA W CIESZYNIE WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI: MARTYNA ŚWIŃCZYK KLASA III, KRZYSZTOF GORZYNIK KLASA V, WIKTORIA KAJSTURA KLASA IV, TYMOTEUSZ MATULA KLASA V, MARTYNA KURCZYK KLASA I, WIKTORIA ŚWIĘCZYK KLASA I

GRATULUJEMY!

KONKURS BIBLIJNY "JONASZ" DO ETAPU GMINNEGO ZAKWALIFIKOWALI SIĘ: grupa I (klasy III-IV): Wiktoria Niemiec, Zuzanna Żydek, Karolina Godziek, Wiktoria Sobala, Amelia Pietrzyk, Martyna Świńczyk, Wiktoria Kajstura, Michał Skalski, grupa II (klasy V-VI): Jakub Linnert, Kacper Konieczny, Paulina Ogrodnik, Andrzej Chucher, Miłosz Pietrzyk, Krzysztof Gorzynik

GRATULUJEMY!

KONKURS PRZEDMIOTOWY JĘZYK POLSKI DO DALSZEGO ETAPU ZAKWALIFIKOWAŁ SIĘ ANDRZEJ CHUCHER KLASA VI

GRATULUJEMY!

KONKURS PRZEDMIOTOWY MATEMATYKA DO DALSZEGO ETAPU ZAKWALIFIKOWALI SIĘ ANDRZEJ CHUCER I JAKUB LINNERT KLASA VI

GRATULUJEMY!

I Międzygminny (gmina Strumień oraz gmina Chybie) Sztafetowy Bieg Niepodległości. Reprezentacja naszej szkoły zajęła w nim III miejsce
Nadia Orzechowska, Mateusz Ferfecki klasa IV, Amelia Mikulska, Jakub Dziadek klasa V, Marzena Kanik, Filip Gomola klasa VI



GRATULUJEMY!

W tegorocznej zbiórce żołędzi i kasztanów rekordzistami byli : Jakub Głupczyk klasa VI, Jakub Linnert klasa VI, Wiktoria Sztyper klasa II

 

GRATULUJEMY!

Diecezjalny Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek nasz zespół wokalny zakwalifikował się do kolejnego etapu.

GRATULUJEMY



XIII Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej o Puchar Prezesa SALOS „Radość” w Chybiu,  drużyna z naszej szkoły zdobyła 3 miejsce.Skład: Karolina Godziek, Alan Gruszka, Kacper Godziek, Michał Skalski, Szymon Harupa, Kacper Setkowicz, Klaudiusz Setkowicz, Piotr Chucher.

GRATULUJEMY



KONKURS TABLICZKI MNOŻENIA: I MIEJSCE MIŁOSZ PIETRZYK, II MIEJSCE WOJCIECH GODZIEK, III MIEJSCE JAKUB LINNERT, IV I V JAKUB GŁUPCZYK NATALIA WRONA 

GRATULUJEMY



GRATULUJEMY


ROK SZKOLNY 2014/2015

 LAUREACI XVIII MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ „JONASZ”2014/2015 "DZIEJE MOJŻESZA" 
-MŁODSZA GRUPA WIEKOWA KLASY III-IV: AMELIA PIETRZYK, ZUZANNA ŻYDEK, WIKTORIA SOBALA KLASA III, PAULINA OGRODNIK KLASA IV
 -STARSZA GRUPA WIEKOWA KLASY V-VI: ANDRZEJ CHUCHER, JAKUB LINNERT KLASA V



GRATULUJEMY

 Piotr Chucher trzecie miejsce w gminnym konkursie JEZYKA ANGIELSKIEGO klas III

 

 GRATULUJEMY

I MIEJSCE W GMINNYCH ZAWODACH SZACHOWYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH CHŁOPCÓW DRUŻYNA: SEBASTIAN KOWALIK KLASA VI ORAZ ANDRZEJ CHUCHER KLASA V (DRUŻYNA ZAKWALIFIKOWAŁA SIĘ TO ETAPU POWIATOWEGO)


gratulujemy



I MIEJSCE DLA ZESPOŁU WOKALNEGO BIORĄCEGO UDZIAŁ W XV EDYCJI PRZEGLĄDU PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ (ZESPÓŁ ZAKWALIFIKOWAŁ SIĘ DO ETAPU REJONOWEGO)

gratulujemy

KONKURS PRZEDMIOTOWY MATEMATYKA DO DALSZEGO ETAPU ZAKWALIFIKOWAŁ SIĘ SEBASTIAN KOWALIK KLASA VI

GRATULUJEMY

KONKURS PRZEDMIOTOWY JĘZYK POLSKI DO DALSZEGO ETAPU ZAKWALIFIKOWAŁA SIĘ URSZULA MRÓZEK KLASA VI

GRATULUJEMY

KONKURS BIBLIJNY "JONASZ" DO FINAŁU ZAKWALIFIKOWALI SIĘ: KLASA III ZUZANNA ŻYDEK, AMELIA PIETRZYK, WIKTORIA SOBALA, KLASA IV PAULINA OGRODNIK, KRZYSZTOF GORZYNIK, TYMOTEUSZ MATULA, KLASA V JAKUB LINNERT, ANDRZEJ CHUCHER, MIŁOSZ PIETRZYK, KLASA VI KAROLINA PIETROSZEK, SEBASTIAN KOWALIK, URSZULA MRÓZEK

GRATULUJEMY


KONKURS PRZEDMIOTOWY MATEMATYKA DO ETAPU FINAŁOWEGO ZAKWALIFIKOWAŁ SIĘ SEBASTIAN KOWALIK KLASA VI 

GRATULUJEMY



KONKURS STRAŻACKI: JAKUB LINNERT, ANDRZEJ CHUCHER, FILIP GOMOLA, MIŁOSZ PIETRZYK, JAKUB GŁUPCZYK KLASA V

GRATULUJEMY
 


ROK SZKOLNY 2013/2015

 

XVII MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ "JONASZ" 2013/2014- "Ewangelia ŚW. Mateusza"
 LAUREAT:Andrzej Chucher oraz Jakub LINNERT

gratulujemy

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR MATEMATYCZNY"
WYRÓŻNIENIE (WYNIKI OGÓLNOPOLSKIE) KATEGORIA:

- "MALUCH" KLASA III: Krzysztof Gorzynik
- "MALUCH" KLASA IV: Andrzej Chucher

gratulujemy

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „MIESZKAM W BESKIDACH” XXI edycja

III miejsce w kategori wiekowej 6-7lat rysunek- Michał Skalski klasa I

gratulujemy

 

 


 

KONKURS SZACHOWY SZKÓŁ IMIENIA KAROLA MIARKI DRUŻYNA ZDOBYŁA III MIEJSCE: Bartosz Nikiel klasa VI, Sebastian Kowalik klasa V, Kacper Ferfecki klasa VI

INDYWIDUALNIE: Bartosz Nikiel 4 miejsce, Kacper Ferfecki 7 miejsce, Sebastian Kowalik 8 miejsce

 



KONKURS PLASTYCZNY JONASZ (ETAP SZKOLNY) Nikola Kurczyk klasa IV, Jakub Linnert klasa IV, Tymoteusz Matula klasa III, Bartosz Michałek klasa III


 

FINAŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO "JEDZ RYBY BO TO ZDROWE I NA MAKSA ODJAZDOWE" (ETAP POWIATOWY)

I MIEJSCE URSZULA MRÓZEK







KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO Z ELEMENTAMI HISTORII DO DALSZEGO ETAPU ZAKWALIFIKOWAŁA SIĘ

URSZULA MRÓZEK KLASA V

KONKURS PRZEDMIOTOWY MATEMATYKA Z ELEMENTAMI PRZYRODY DO DALSZEGO ETAPU ZAKWALIFIKOWAŁ SIĘ

NIKODEM DOMAŃSKI KLASA VI

KONKURS PLASTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ STOWARZYSZENIE LOKALNE GRUPA RYBACKA "ŻABI KRAJ" ETAP GMINNY"
 

"JEDZ RYBY BO TO ZDROWE I NA MAKSA ODJAZDOWE"

GRUPA WIEKOWA PRZEDSZKOLE KLASA I:

WYRÓŻNIENIE Dawid Bąk klasa I

GRUPA WIEKOWA KLSA II- I GIMNAZJUM:
I MIEJSCE Maciej Kołodziej klasa VI,
III MIAJSCE Julia Puchalik klasa V,
IV MIEJSCE Urszula Mrózek klasa V,
(prace zakwalifikowały się do dalszego etapu)

WYRÓŻNIENIE: Tymoteusz Matula klasa III

 

II MIEJSCE GMINNE ZAWODY SPORTOWE- MINI PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCY skład: Bartosz Nikiel klasa 6, Jakub Kołodziej klasa 6, Maciej Kołodziej klasa 6, Krzysztof Matras klasa 6, Kacper Ferfecki klasa 6, Wiktor Żertka klasa 6, Mateusz Siuzdak klasa 6, Kamil Smyczek klasa 6, Sebastian Kowalik klasa 5, Wojtek Godziek klasa 4, Jakub Głupczyk klasa 4.

I MIEJSCE W GMINNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH- SZACHY CHŁOPCY skład: Bartosz Nikiel klasa 6, Kacper Ferfecki klasa 6 (drużyna zakwalifikowała się do etapu powiatowego)

III mMIEJSCE W GMINNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH- TENIS CHŁOPCÓW skład: Bartosz Nikiel klasa 6, Jakub Kołodziej klasa 6, Kacper Ferfecki klasa 6.

II MIEJSCE W GMINNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH- MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW skład: Bartosz Nikiel klasa 6, Jakub Kołodziej klasa 6, Maciej Kołodziej klasa 6, Kacper Ferfecki klasa 6, Wiktor Żertka klasa 6, Mateusz Siuzdak klasa 6, Krzysztof Matras klasa 6, Kamil Smyczek klasa 6, Marcin Ryt klasa 5.

I MIEJSCE W GMINNYCH ZAWODACH SPORTOWYCH- BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW skład: Mateusz Siuzdak, Wiktor Żertka, Kacper Ferfecki, Kamil Smyczek,Bartosz Nikiel, Jakub Kołodziej- klasa VI (drużyna zakwalifikowała się do etapu powiatowego)

GRATULUJEMY!




ROK SZKOLNY 2012/2013



KONKURS PLASTYCZNY OGRANIZOWANY PRZEZ RADĘ GMINY CHYBIE "PROSTO Z NASZEJ BAJKI"
KATEGORIE WIEKOWE:
- PRZEDSZKOLE KLASA 1
WIKTORIA SOBALA PIERWSZE MIEJSCE
MARTYNA ŚWIŃCZYK TRZECIE MIEJSCE
-KLASY 2 - 3
NIKOLA KURCZYK TRZECIE MIEJSCE
ANDRZEJ CHUCHER WYRÓŻNIENIE
-KLASY IV-VI
DRUGIE MIEJSCE PAULINA SZOSTOK
TRZECIE MIEJSCE ALEKSANDRA SYCH

NAGRODA GŁÓWNA CAŁEGO KONKURSU : ANTONINA FEIKIS

GRATULUJEMY



MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR MATEMATYCZNY"
WYRÓŻNIENIE (WYNIKI OGÓLNOPOLSKIE) KATEGORIA:

 - "MALUCH" KLASA III: Jakub Linnert 31 miejsce, Andrzej Chucher 39 miejsce
- "MALUCH" KLASA IV: Kowalik Sebastian 18 miejsce, Urszula Mrózek 30 miejsce
-"BENIAMIN" KLASA VI: Michał Sutor 12 miejsce



GRATULUJEMY!

XVI MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ "JONASZ" 2012/2013- "DZIEJE APOSTOLSKIE"
LAUREATKA :Justyna Siuzdak



GRATULUJEMY!

 Międzyszkolny Konkurs Pieśni Religijnej "ZAŚPIEWAJMY PANU PIEŚŃ NOWĄ":

Wojciech Godziek III miejsce w grupie klas I-III
Justyna Siuzdak II miejsce w grupie klas IV-VI



 GRATULUJEMY!

 W turnieju szachowym szkół im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach

IV miejsce w konkursie drużynowym Bartosz Nikiel klasa 5, Kacper Ferfecki klasa 5, Sebastian Kowalik klasa 4, Zuzanna Guzdek klasa 2



III miejsce w konkursie indywidualnym Zuzanna Guzdek klasa 2



GRATULUJEMY!

 W konkursie plastycznym organizowanym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu"

W etapie gminnym wyróżnienia otrzymali: Tymoteusz Matula klasa 2, Wiktoria Sobala klasa 1, Justyna Siuzdak klasa 6, Antonina Feikis klasa 6



W etapie powiatowym:
1 miejsce Antonina Feikis
3 miejsce Wiktoria Sobala
(prace zakwalifikowały się do dalszego etapu)









 KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI Z ELEMENTAMI PRZYRODY, LAUREAT KONKURSU MICHAŁ SUTOR KLASA 6 ( 49/50 PUNKTÓW ZWOLNIONY Z EGZAMINU NA ZAKOŃCZENIE 6KLASY)



 GRATULUJEMY!

 Konkurs Wiedzy Pożarniczej do nastepnego etapu dostali się : Natalia Nawrat klasa 6, Bartosz Nikiel klasa 5, Maciej Kołodziej klasa 5



 GRATULUJEMY!

 I miejsce w zawodach pływackich organizowanych przez krytą pływalnię "DELFIN" w Skoczowie- Jan Skibiński klasa III

 GRATULUJEMY!

 I MIEJSCE GMINNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ (awans do dalszego etapu) dla zespołu wokalnego w składzie: Natalia Nawrat, Kamila Dziadek, Dominika Ciupka, Aleksandra Sych, Katarzyna Chucher, Paulina Puda, Paulina Szostok, Justyna Siuzdak, Wiktoria Gruszka, Karolina Pietroszek, Karolina Harupa, Antonina Feikis, Julia Puchalik, Urszula Mrózek, Julia Marcinków, Julia Bąk. 



 GRATULUJEMY!

 I MIEJSCE GMINNE ZAWODY SPORTOWE- ZAWODY SZACHOWE CHŁOPCÓW: skład Grzegorz Waleczek klasa 6 oraz Bartosz Nikiel klasa 5 (awans do zawodów powiatowych)

 GRATULUJEMY!

 II MIEJSCE GMINNE ZAWODY SPORTOWE- MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW skład: Kamil Smyczek,Bartosz Nikiel, Kacper Ferfecki, Wiktor Żertka, Jan Harupa, Filip Kubieniec.

 GRATULUJEMY!

 II MIEJSCE GMINNE ZAWODY SPORTOWE- BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW skład: Wiktor Żertka klasa 5, Kacper Ferfecki klasa 5, Bartosz Nikiel klasa 5, Kuba Kołodziej klasa 5, Mateusz Siuzdak klasa 5, Jan Harupa klasa 6,

 GRATULUJEMY!

 III MIEJSCE GMINNE ZAWODY SPORTOWE- BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT skład: Kamila Dziadek klasa 6, Dominika Ciupka klasa 6, Justyna Siuzdak klasa 6, Paulina Puda klasa 6, Justyna Świńczyk klasa 6, Julia Oleksy klasa 5

 GRATULUJEMY!

 

Wyniki konkursu rozpoznawania gatunków ryb słodkowodnych.
Konkurs odbył się 13 września 2014 roku, podczas rajdu rowerowego „Szlakiem miejsc cennych przyrodniczo w gminie Chybie”.
1.      Andrzej Chucher SP Zaborze
2.      Mateusz Żerdka  SP 1
3.      Nikola Kurczyk  SP Zaborze





                        ROK SZKOLNY 2013/2014