drugie półrocze 2012/2013

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/ 2013
POŻEGNANIE KLASY 6




























WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY I





WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY II





WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY III





WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY IV







WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY V







WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY VI







WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE 1 Z 10



UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ POWYŻEJ 5.0





KLASA I W ROKU SZKOLNYM 2012/2013



KLASA II W ROKU SZKOLNYM 2012/ 2013



KLASA III W ROKU SZKOLNYM 2012/2013



KLASA IV W ROKU SZKOLNYM 2012/ 2013



KLASA V W ROKU SZKOLNYM 2012/ 2013



KLASA VI W ROKU SZKOLNYM 2012/ 2013


 

W STAROŻYTNEJ GRECJI KLASY IV- VI










 







































 
 
WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE ZS-P W ZABORZU W KONKURSIE PLASTYCZNYM "PROSTO Z NASZEJ BAJKI" ORGANIZOWANYM PRZEZ RADĘ GMINY CHYBIE









NAGRODA GŁÓWNA CAŁEGO KONKURSU- ANTONINA FEIKIS KLASA VI






 
KOMERS KLASY 6

 






SZKOLNY TURNIEJ 1 Z 10






 

WYCIECZKA ROWEROWA KLASA 6- OCHABY






WYCIECZKA KLAS I-III USTROŃ- KONIAKÓW

 























































TURNIEJ BRD KLAS III

 































































"RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ" ZAJĘCIA WARSZTATOWE DLA KLAS I-III WOŚP

 








RYCERSKIE CZASY- RZYMIANIE






 

17 RODZINNY RAJD ROWEROWY
(ORGANIZOWANY PRZEZ GMINNY OŚRODEK KULTURY W CHYBIU
ORAZ ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY W ZABORZU)

 














































DWUDNIOWA WYCIECZKA KLAS IV-VI
UJSOŁY- RYSIANKA- WĘGIERSKA GÓRKA- ŻYWIEC- ŚWINNA

 




































































































 

WYCIECZKA KLASY 2 DO GOSPODARSTWA ROLNEGO- "POZNAJEMY ZWIERZĘTA HODOWLANE"








 









 

SZÓSTOKLASIŚCI Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU
"Dzieciństwo jest dobre dlatego, że każdy dzień zaczyna życie na nowo, bez ciężaru dnia wczorajszego."
-Anna Kamieńska

 












 

AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

 







 




PASOWANIE NA CZYTELNIKA PIERWSZOKLASISTÓW

 












DZIEŃ ZIEMI W NASZEJ SZKOLE

 





























 

"MAM TALENT"




















JURY JEST NA TAK























NAGRODA PUBLICZNOŚCI



NAGRODA PUBLICZNOŚCI : ZUZANNA ŻYDEK KLASA 1, KAMILA DZIADEK & DOMINIKA CIUPKA KLASA 6



KATEGORIA KLAS 1-3:

I MIEJSCE: ZUZANNA ŻYDEK KLASA 1
II MIEJSCE: WOJCIECH GODZIEK KLASA 3
III MIEJSCE: WIKTORIA KAJSTURA KLASA 1 ORAZ KUBA DZIADEK KLASA 2



KATEGORIA KLAS 4-6:

I MIEJSCE: RAFAŁ JEROMIN KLASA 6
II MIEJSCE: KAMILA DZIADEK & DOMINIKA CIUPKA KLASA 6
III MIEJSCE: PAULINA SZOSTOK KLASA 6



WYŁONILIŚMY RÓŻNORODNE TALENTY WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY



 

SZKOLNY KONKURS DLA KLAS 1-3 WIERSZE J. TUWIMA


 
 
 



WARSZTATY TEATRALNE Z JERZYM DZIEDZICEM


 
 

 

 



 

INSTRUMENTY DĘTE DREWNIANE




 

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTÓW



 
 

 
 
 
 

 

 


 


KÓŁKO PLASTYCZNE: LINORYT- ODBITKI GRAFICZNE



 








TEATRZYK "ZŁOTA KACZKA"









 
 

WYJAZD NA BASEN DLA KLAS 4-6








 

 
 
WYJAZD DO FIGOL-PARKU DLA KLAS 1-3








"W ŚWIECIE MODY"- STROJE DLA LALEK BARBIE AUTORSTWA PANI ANITY STOKŁOSY
http://anicetta.aplus.pl/pl/index.html
















"NIECH ŻYJE BAL..." DLA KLAS 4-6

 























 

















 
... DLA KLAS 1-3




 







 





 



























 

SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

 



 












 
















 Rycerskie czasy...