drugie półrocze 2013/2014

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW























ABSOLWENCI 2013/2014





WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY 6







WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY 5



WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY 4



WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY 3



WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY 2



WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY 1



SZKOLNI MATEMATYCY



SZKOLNI PLASTYCY



UCZNIOWIE ZE STU PROCENTOWĄ FREKWENCJĄ



SZKOLNY KONKURS 1 Z 10



WYRÓŻNIENI CZYTELNICY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ


 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI STYPENDIUM ŚREDNIA OCEN 5,4 DO 5,8





 












KLASA IV: ANDRZEJ CHUCHER, JAKUB LINERT
KLASAV: KAROLINA PIETROSZEK, SEBASTIAN KOWALIK, URSZULA MRÓZEK, JULIA BĄK
KLASA VI: BARTOSZ NIKIEL, NIKODEM DOMAŃSKI, KACPR FERFECKI






WYCIECZKA KLAS 1-3 TARNOWSKIE GÓRY- KOPALNIA- GLIWICE- PALMIARNIA








 








 





GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO KLAS III































DOGRYWKA



WYNIKI

 

VI MIEJSCE SP MNICH KLASA 3B



V MIEJSCE SP 1 CHYBIE KLASA 3A



IV MIEJSCE SP 2 CHYBIE KLASA 3



III MIEJSCE SP 1 CHYBIE 3B



II MIEJSCE SP MNICH KLASA 3A



I MIEJSCE ZSP ZABORZE KLASA 3


POWITANIE PRZYSZŁOROCZNYCH PIERWSZOKLASISTÓW

 










MAM TALENT


 

 

 

 





















 
 






1 MIEJSCE ZUZANNA ŻYDEK KLASA II
2 MIEJSCE KAROLINA GODZIEK KLASA 1
3 MIEJSCE MARTYNA ŚWIŃCZYK KLASA 1



1 MIEJSCE MARZENA KANIK KLASA IV
2 MIEJSCE JULIA MARCINKÓW KLASA V
3 MIEJSCE MATEUSZ SIUZDAK KLASA VI




DWUDNIOWA WYCIECZKA KLAS IV- VI
WROCŁAW





 
 





























































 





























 
DZIEŃ ZIEMI







































 










KONKURS WIEDZY O POLSCE KLAS I- III






AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA








ŚWIĄTECZNE OZDOBY














SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY







SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2014











 



 

ZABAWA W DOM 5 KLASA



 


 

TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO KLAS 4-6

 
 
 

 
 

 
 
 
 
 
 


SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI DLA KLAS I-III

 





































AKADEMIA CZYSTYCH RĄK CAREX- PROGRAM PROFILAKTYCZNY DLA KLAS I-III
















 

BAL KLASY IV-VI

 






































BAL KLASY I-III




























 

 

POKAZ GADÓW I PŁAZÓW















WARSZTATY ETNOLOGICZNE "SMAKI ŚWIATA"





























































TEATRZYK


KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Wyróżnienia klasy I-III: Maja Janik kl. 1, Zuzanna Żydek kl. 2, Wiktoria Sobala kl. 2, Jakub Dziadek kl. 3



Wyróżnienia klasy IV-VI: Wojtek Godziek, Marzena Kanik, Julia Bąk, Urszula Mrózek