drugie półrocze 2014/2015

27.07.2015- 6.07.2015 KOLONIA "BIESZCZADY"

OGRÓD BIBLIJNY W MYCZKOWCACH



CERKIEW PRAWOSŁAWNA



RUINY ZAMKU Z WIEŻĄ WIDOKOWĄ









WYJŚCIE W GÓRY- POŁONINA WETLIŃSKA









SOLINA





ZAJĘCIA Z CERAMIKI









MECZ PIŁKI NOŻNEJ ZABORZE- WARSZAWA











REJS STATKIEM PO SOLINIE






KĄPIEL NAD SOLINĄ





WYJŚCIE W GÓRY- POŁONINA CARYŃSKA





BASEN USTRZYKI DOLNE







WYCHOWAWCY



GRUPA PANA TOMKA



GRUPA PANI KLAUDII



GRUPA PANI ASI



GRUPA PANI DOMINIKI



GRUPA PANI AGNIESZKI



ZWYCIĘZCY KONKURSU CZYSTOŚCI





KONKURS PLASTYCZNY MŁODSZA GRUPA



KONKURS PLASTYCZNY STARSZA GRUPA



KONKURS SPORTOWY



KONKURS WIEDZY





ORGANIZACJA DNIA SPORTU






26.06.2015 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015



















ABSOLWENCI 2014/2015



WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLAS IV-VI STYPENDIUM ŚREDNIA OCEN POWYŻEJ 5.3



WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY VI



WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY V



WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY IV



WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY III



WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY II



WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY I



"RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ" PIERWSZA POMOC DLA UCZNIÓ KLAS I-III PRZY WSPÓŁPRACY Z WOŚP









POWITANIE PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW







GMINNY TURNIEJ BRD KLAS III























13.08.2015 "SAŁATKOWO" W KLASIE 2













8.06.2015 WYCIECZKA KLAS I-III WISŁA





















































PODSUMOWANIE SZKOLNEJ AKCJI "ZBIERAMY SUROWCE WTÓRNE"





1.06.2015 "MAM TALENT"- PRZEGLĄD SZKOLNYCH TALENTÓW

























28.05.2015 WYCIECZKA Z OKAZJI DNIA DZIECKA "DINOZATORLAND"



















































17.05.2015 PIKNIK





























13-14.05.2015 WYCIECZKA KLASA IV-VI OJCÓW-KRAKÓW-WIELICZKA


OJCÓW - SPACER DOLINĄ PRĄDNIKA












KAZIMIERZ











KRAKÓW



























WIELICZKA






28.04.2015 ŻYWA LEKCJA TEATRALNA- SPOTKANIE Z AKTOREM















24.04.2015 DZIEŃ ZIEMI- SPRZĄTANIE ŚWIATA































































ŻYWA LEKCJA HISTORII - HOLOCAUST





1.04.2015 SPRAWDZIAN "SZÓSTOKLASISTY"











SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "POETYCKI ZWIERZYNIEC"







































10.03.2015 "AKADEMIA CZYSTYCH RĄK" PROGRAM PROFILAKTYCZNY DLA KLAS I-III





















9.03.2015 WĘDRÓWKA PRZEZ EPOKI CZYLI JAK MĘŻCZYŹNI ŚWIĘTOWALI "DZIEŃ KOBIET"







































4.03.3015 TEATRZYK "SMOK WAWELSKI"





















30.01.2015 KONCERT













27.01.2015 ZIMOWA WYCIECZKA DO LASU KLASA I i III

















23.01.2015 SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK





















































I MIEJSCE SAMUEL PIĄTEK KLASA III ORAZ WOJCIECH GODZIEK KLASA V



II MIEJSCE ZUZANNA ŻYDEK KLASA III ORAZ JULIA BĄK KLASA VI



III MIEJSCE MARTYNA SIUZDAK KLASA I ORAZ URSZULA MRÓZEK KLASA VI



WYRÓŻNIENIA: WIKTORIA KAJSTURA KLASA III, WIKTORIA SOBALA KLASA III, MAJA JANIK KLASA II, ANTEK STRZĄDAŁA KLASA I, WERONIKA NAWRAT KLASA I, JAKUB DZIADEK KLASA IV, WIKTORIA GRUSZKA KLASA VI, MARZENA KANIK KLASA V


23.01.2015 SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "PORTRET SŁAWNEJ OSOBY"
DLA KLAS IV-VI



I MIEJSCE KAROLINA PIETROSZEK KLASA VI



II MIEJSCE WIKTORIA GRUSZKA KLASA VI





III MIEJSCE TYMOTEUSZ MATULA KLASA IV ORAZ URSZULA MRÓZEK KLASA VI