drugie półrocze 2015/2016

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW PRZEZ UCZNIÓW KLASY V

























ABSOLWENCI





WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY VI



WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY V






WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY IV



WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY III




WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY II





WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE KLASY I



NAJLEPSI CZYTELNICY



LAUREACI KONKURSU BIBLIJNEGO "JONASZ"



MAM TALENT- PRZEGLĄD SZKOLNYCH TALENTÓW



JURY



KLAS I









KLASA II





KLASA III









KLASA IV





KLASA VI







NAGRODZENI



KONCERT MUZYKA DLA WSZYSTKICH - INSTRUMENTY PERKUSYJNE

















GMINNY TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO KLAS III


























SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS I-III "WAKACYJNE PODRÓŻE"









































WYCIECZKA KLAS IV-VI
RYSIANKA, WĘGIERSKA- GÓRKA, ŻYWIEC, ŚWINNA

























































































































PROJEKT "MUZYKA DLA WSZYSTKICH" SPOTKANIE Z PANEM JÓZEFEM BRODĄ



























WYCIECZKA KLAS I-III KINO- FIGLOPARK

























2016 ROKIEM HENRYKA SIENKIEWICZA







UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĄT MAJOWYCH 1 I 3 MAJA











PRZEDSTAWIENIE EKOLOGICZNE KLASA III













DZIEŃ ZIEMI



































































KONKURS CZYTANIA



































KONCERT





PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW NA CZYTELNIKÓW BIBLIOTEKI SZKOLNEJ















PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ- ETAP DIECIEZJALNY (ZESPÓŁ WOKALNY ZSP ZABORZE ZAJĄŁ II MIEJSCE)





























KULIG 2.02.2016


























































BAL KARNAWAŁOWY

KLASY IV- VI







































































































KLASY I-III





























KONCERT KOLĘD
 






















































 
WSPÓLNE KOLĘDOWANIE





 





I MIEJSCE WOJCIECH GODZIEK KLASA VI DAGMARA BRUDNY KLASA III



II MIEJSCE SAMUEL PIĄTEK KLASA IV ORAZ MARTYNA ŚWIŃCZYK KLASA III



III MIEJSCE WIKTORIA SOBALA I ZUZANNA ŻYDEK KLASA IV



III MIEJSCE MAJA JANIK KLASA III ORAZ OLIWIA RZYMAN KLASA II



WYRÓŻNIENIENIA