27.11.2017r. (poniedziałek) obchodzimy

"Światowy Dzień Pluszowego Misia".

Prosimy aby w tym dniu dzieci przyniosły

swoje ulubione maskotki

misie-niedźwiadki.

ZBIERAMY PLASTIKOWE NAKRĘTKI!!!

Nasze Przedszkole włącza się w akcję Szkolnego Koła Wolontariatu ZSP w Zaborzu, które organizuje zbiórkę plastikowych nakrętek.

Jej celem jest pomoc 20-latce Klaudii, która choruje na zespół Arnolda – Charliego, dystrofię neuroaksonalną, zanik mowy, oczopląs, niedowład spastyczny czterokończynowy. Pieniądze uzyskane ze zbiórki zostaną przekazane na sprzęt medyczny
i rehabilitację.

Nakrętki należy włożyć do pojemnika w szatni przedszkola lub dostarczyć do szkoły
do pedagoga szkolnego.

Pamiętajmy, że trzeba pomagać!

Na stronie internetowej ZSP- Zaborze w zakładce STOŁÓWKA jest umieszczany jadłospis szkoły- stołówki oraz przedszkola.

OGŁOSZENIE W SPRAWIE UMOŻLIWIENIA PŁATNOŚCI ZA PRZEDSZKOLE PRZELEWEM BANKOWYM OD GRUDNIA 2017

Prosimy rodziców zainteresowanych płatnością przelewem bankowym o zgłaszanie się do dyrekcji w terminie do 28.11.2017r. codziennie od 7:30- 8:00 lub od 13:30-15:00. Jest to konieczne do przygotowania aneksów do podpisanej umowy.

Na stronie głównej przedszkola jest umieszczony nowy statut

przedszkola uchwalony 07.11.2017r. oraz procedury interwencyjne

Rada rodziców prosi o wpłatę u

wychowawcy kwoty 25 zł

na zakup upominków mikołajkowych dla

dzieci.

Termin do 17.11.2017r. (piątek)

13.11.2017r. (poniedziałek) o godzinie 12:15 teatrzyk w przedszkolu.

Bajka pt "Bajka ze śmiechem".

Prosimy o odbiór dzieci najwcześniej o godzinie 13:00.

10.11.2017r. - zdjęcia dzieci do fotokalendarza na rok 2018.

Bardzo prosimy o ubranie dzieci do zdjęć.

Prosimy także o wcześniejsze zgłoszenie, jeśli ktoś z rodziców chciałby

zamówić więcej sztuk kalendarzy.

Dziękujemy.

Wycieczka

6.11.2017r. (poniedziałek) – wyjazd dzieci
do Figlo-Parku w Bielsku-Białej.

W tym dniu śniadanie o godz. 8:40.

Prosimy rodziców o wpłatę kwoty 1zł na bilet wstępu.
Pozostałe koszty pokryte zostaną z różnicy
w kwocie ubezpieczenia.

UWAGA!!!
Pasowanie na przedszkolaka odbędzie sie 26.10.2017r. o godzinie 13:30 (zmianie uległa godzina).

Witam. Nasza szkoła bierze udział w akcji firmy domestos "Zmień szkolną toaletę we wzorową łazienkę 2017". Program „Wzorowa Łazienka” ruszył już 21 sierpnia 2017 r. i jest skierowany do szkół podstawowych. Te z nich, które poprzez rejestrację dołączą do programu, będą mogły pogłębiać edukację uczniów w zakresie właściwych nawyków higienicznych oraz otrzymają szansę na remont szkolnej łazienki w wysokości 30 000 zł lub roczny zapas produktów domestos.

Ponieważ zgłosiliśmy się do programu dość późno, bardzo państwa prosimy o zaangażowanie się w akcję, która polega na oddawaniu głosów,  należy otworzyć stronę:

wpisać nazwę naszej szkoły Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zaborzu

i oddać głos (można oddać jeden głos dziennie z jednego e-maila) bardzo prosimy o regularne oddawanie głosów, zachęcenie rodziny, znajomych, im więcej głosów tym większe szanse na nowa toaletę w naszej szkole.

Bardzo proszę państwa o zaangażowanie, my ze swojej strony zrobimy wszystko co przyczyni się do zwiększenia liczby głosów (galerie, akcje promocyjne oraz obchody Światowego Dnia Toalet to wszystko zwiększa nasze szanse!) Priorytetem gminy oraz naszego budżetu na najbliższe lata jest budowa sali gimnastycznej, toalety nasze są czyste, ale nie ukrywam w przyszłości wymagają remontu, dlatego postanowiliśmy szukać innych możliwości na to by w naszej szkole już w najbliższym czasie pojawiły się nowe ładne łazienki!

Dziękujemy za każdy oddany głos!

pozdrawiam J. Białek

"Dzień Drzewa"

W poniedziałek (9.10.2017r.) obchodzimy "Dzień Drzewa" - zielony dzień.
Bardzo prosimy o ubranie dzieci w tym dniu na kolor zielony.
Dziękujemy.

"Pasowanie na Przedszkolaka"

Zapraszamy rodziców dzieci nowo przyjętych na rok szkolny 2017/2018 na uroczyste pasowanie, które odbędzie się 26.10.2017r. o godzinie 13:00.

2.10.2017r. (poniedziałek) wyjazd dzieci na wycieczkę do Kadłubka.
W tym dniu śniadanie o 8:30.
Bardzo prosimy o ubranie dzieci adekwatnie do pogody.

Bardzo prosimy o przyniesienie (do piątku 29.09) do przedszkola bidonu podpisanego imieniem i nazwiskiem. Ze względów higieniczno- sanitarnych dzieci w ciągu dnia będą piły wodę z własnych bidonów.

Zajęcia dodatkowe w naszym przedszkolu