dodano: 2018-04-06

Szanowni Rodzice

W związku rozbudową naszej szkoły - budową sali gimnastycznej dyrektor informuje o rozpoczęciu prac budowlanych. W najbliższym czasie plac budowy zostanie ogrodzony i zamknięty. Nie będzie można wjeżdżać samochodami na teren przed szkołą.

Na terenie szkoły został wydzielony teren dla firmy budowlanej. Będzie ogrodzony i zamknięty z umieszczoną informacją o „zakazie wstępu”. Dla uczniów będzie wyodrębnione miejsce z przejściem na boisko szkolne oraz dojście na parking. W czasie zajęć szkolnych uczniowie na boisko i spacery będą przechodzili pod opieką nauczyciela.  Na teren ogrodzony budowy obowiązuje bezwzględny zakaz wejścia. W czasie robót związanych z wykopami oraz fundamentami - ogrodzenie placu budowy może ulec zmianie! Prosimy poruszając się do szkoły i wokół szkoły o stosowanie się do oznaczeń i tablic informacyjnych.

Pracownicy i nauczyciele szkoły będą dbali o zachowanie środków bezpieczeństwa, niemniej jednak troszcząc się o zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów prosimy Państwa o rozmowę z dziećmi na temat zagrożeń wynikających z nieprzestrzegania zasad obowiązujących w czasie rozbudowy szkoły i zachowania szczególnych środków ostrożności poruszania się po terenie budowy.

z poważaniem Joanna Białek