ZBIÓRKA MAKULATURY!

dodano: 2018-05-17

Dzień dobry.

Informuję, że w dniach  21 -25 maja2018r.,  w szkole prowadzona jest zbiórka makulatury, puszek i nakrętek.

Prosimy o dostarczenie surowców wtórnych na plac za przedszkolem (wjazd bramą od strony przedszkola). Dostarczone paczki powinny być zważone i podpisane. Dodatkowo prosimy, by dzieci biorące udział w zbiórce dostarczyły do pana woźnego lub do biblioteki karteczki z podaną ilością oddanych surowców:

IMIĘ I NAZWISKO …………………………………

KLASA ……………………….

MAKULATURA: ……………..kg                PUSZKI: ………………..kg            NAKRĘTKI:  ………………kg

……………………………………………..

Podpis rodzica

Uczniowie biorący udział w akcji otrzymają punkty z zachowania oraz drobne upominki (wg danych dostarczonych przez uczniów na karteczkach).

Pozdrawiam, J. Krużołek