dodano: 2019-02-24

Dyrektor ZSP Zaborze ogłasza rekrutację- zapisy na Rok Szkolny 2019/ 2020.

Rekrutacja do Przedszkola Publicznego w Zaborzu odbywa się na podstawie Zarządzenia nr 10 Wójta Gminy Chybie z dnia 20stycznia 2019.pdf. W dniach od 25 .02.2019 r. - 08.03.2019 r.

Rekrutacja do klasy pierwszej SP im. Karola Miarki w Zaborzu odbywa się na podstawie Zarządzenia /WG/ nr 10Wójta Gminy Chybie z dnia stycznia 2019r_.pdf w dniach od
25. 02. 2019 r. - 15.03. 2019 r.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły zapisywane, są z urzędu na podstawie zgłoszenia rodzica. Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły podlegają rekrutacji na podstawie Uchwały Rady Gminy.
dokumenty potrzebne do zapisania dziecka do klasy I:
załącznik 1)rekrutacja zgłoszenie o przyjęcie do publicznej szkoły.pdf
załącznik 1.1)rekrutacja oświadczenie o miejscu zamieszkania.pdf
załącznik 2)rekrutacja  sio  .pdf
załącznik 3)rekrutacja  RODO .pdf
załącznik 4)rekrutacja  wola  uczestniczenia w lekcjach religii, świetlicy, obiadach.pdf

dokumenty dla kandydatów spoza obwodu szkoły:
załącznik 1)Rekrutacja  wniosek  o  przyjęcie  do  publicznej  szkoły poza obwodem.pdf
załącznik 1.1)wniosek o przyjęcie do publicznej  szkoły część 2.pdf
załącznik 1.2)Oświadczenie o spełnieniu kryteriów kondydata spoza obwodu.pdf
plus załączniki 2,3,4,5

Informujemy, że druki dotyczące rekrutacji do Przedszkola dostępne są przez cały okres rekrutacji na stronie internetowej ZSP Zaborze zakładka /PRZEDSZKOLE/AKTUALNOŚCI/ oraz w sekretariacie szkoły lub przedszkola.

O przyjęciu dziecka do przedszkola nie decyduje kolejność zapisów lecz obowiązują Zasady rekrutacji /szczegółowe informacje na stronie internetowej ZSP Zaborze/

Informujemy także, że wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola oraz szkoły przyjmowane będą wyłącznie w wyznaczonych dniach rekrutacji.