dodano: 2017-10-13

Dziś święto szkoły... Dzień Edukacji Narodowej. To święto nas wszystkich, którzy tworzymy naszą szkolną społeczność, czyli uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi.
            Kochani uczniowie życzę Wam, żebyście w każdym Nauczycielu dostrzegli tą iskrę pasji, którą będziecie naśladować.
            Drodzy nauczyciele życzę Wam dużo sił, energii i twórczej pasji oraz licznych sukcesów i zadowolenia podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.
            Drodzy rodzice dziękuję Wam za współpracę i wspieranie dzieci w ich indywidualnym rozwoju oraz za aktywny udział w życiu naszej szkoły.
            Dziękuję Pracownikom Administracji i Obsługi za wkład w życie szkoły. Może często nie widać na pierwszy rzut oka Waszej pracy, ale po dokładniejszym spojrzeniu na życie szkoły każdy z nas ją dostrzega i docenia.

Z wyrazami szacunku- dyrektor ZS-P Zaborze Joanna Białek

dodano: 2017-10-10

UWAGA !!!

KONKURS PLASTYCZNY NA LOGO

SZKOŁY PODSTAWOWEJ

IM. KAROLA MIARKI W ZABORZU

Ø Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do udziału

w konkursie na logo naszej szkoły

Ø Forma prezentacji pracy konkursowej

1.     Projekt znaku graficznego (logo) powinien nadawać się do różnorodnego wykorzystania: reklama, Internet, pisma, ulotki.

2.     Prace należy wykonać ręcznie (rysunek, szkic, malarstwo) lub korzystając z technik komputerowych. Projekty konkursowe muszą spełniać następujące warunki:

3.     Na formacie A4 należy przedstawić znak mieszczący się w polu 15 cm x 15 cm

4.     W swej treści powinien zawierać pełną nazwę szkoły: ”Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Zaborzu.”

5.     W swej treści projekt nie może zawierać elementów obraźliwych.

6.     Każdy projekt powinien być przedstawiony w wersji kolorowej.

7.     Logo winno charakteryzować się następującymi cechami;

·          być czytelne i łatwe do zapamiętania,

·          być łatwo identyfikowane z naszą szkołą

·          wzbudzać pozytywne emocje,

·          składać się :

o   tylko z logotypu (stylizacji literowej)

o   tylko z elementu graficznego będącego symbolem

o   lub też zawierać połączenie obu tych elementów.

1.     Logo nie powinno być skomplikowane pod względem graficznym i kolorystycznym.

2.     Prace należy składać w estetycznej formie, opisane z tyłu

·        imię i nazwisko,

·        klasę,

·        płytę z nagraną pracą jeżeli jest ona wykonana techniką komputerową
w oryginalnym formacie oraz skompresowany do formatu JPG wraz z nazwą programu, w którym projekt został wykonany.

Ø SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W REGULAMINIE KONKURSU:
Regulamin konkursu na logo SZKOŁY pdf.pdf

dodano: 2017-10-09

W piątek (13 października) odbędzie sie uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W związku z czym przypominamy, iż w tym dniu uczniowie przychodzą w strojach galowych.

UWAGA WSZAWICA!

dodano: 2017-09-23

UWAGA RODZICE! W związku ze zgłoszeniem przypadku wszawicy prosimy o systematyczne kontrolowanie czystości głów i włosów dzieci.

dodano: 2017-09-01

Zebranie Rodziców odbędzie się 07.09.2017r. (czwartek) o godz. 17.00. Zapraszamy!

dodano: 2017-08-23

Mundurki szkolne zamówione dla dziecka, są do odbioru w sekretariacie szkoły. Od 29.08 sierpnia do 1. 09. 2017r. w godzinach od poniedziałku do czwartku od 8-14, piątek od 8-17:30. Przypominamy ceny: koszulka polo 26zł, bluza dziecięca 46zł, bluza dorosły ( S-L) 56zł. Prosimy o wyliczone kwoty w miarę możliwości.