ZEBRANIE RODZICÓW

dodano: 2018-11-15

Dnia 20 listopada, tj. wtorek, o godz. 17.00 odbędzie się zebranie rodziców. Po zebraniu ok. 18.30 zebranie Rady Rodziców.

OBCHODY 100 -LECIA NIEPODLEGŁOŚCI

dodano: 2018-11-06

W związku z obchodami 100 - lecia odzyskania niepodległości dnia 9 listopada (piątek) oraz 13 listopada (wtorek) w naszej szkole obowiązuje strój galowy!

dodano: 2018-10-28

Gminne obchody 100- lecia odzyskania niepodległości

Akademia z okazji DEN

dodano: 2018-10-10

W piątek 12.10.2018 odbędzie się akademia z okazji DEN, w tym dniu obowiązuje strój galowy!

ZBIÓRKA ŻOŁĘDZI I KASZTANÓW

dodano: 2018-09-21

Stowarzyszenie "Eko - Życie" w Chybiu i Koło Łowieckie "Chybie" ogłasza akcję zbiórki żołędzi i kasztanów. Zbiórka trwa do 15 października. Zebrane żołędzie i kasztany przynosimy do szkoły w ostatnim tygodniu zbiórki

dodano: 2018-09-13

ZEBRANIE RODZICÓW ODBĘDZIE SIĘ 18.09.2018 r. O GODZINIE 17:00

17:00- 17:30 SPOTKANIE OGÓLNE DYREKTORA DOTYCZĄCE ORGANIZACJI ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

17:30-18:15 ZEBRANIA Z WYCHOWAWCAMI KLAS

17:30- 17:45 DOTYCZY TYLKO KLASY VIIISPOTKANIE DYREKTORA Z RODZICAMI DOTYCZĄCE ORGANIZACJI I PRZEBIEGU EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

18:15 ZEBRANIE RADY RODZICÓW

ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH ZAPRASZAMY NA DUŻĄ SALĘ DO PRZEDSZKOLA

dodano: 2018-09-02

Zbliża się nowy rok szkolny, ale warto wspomnieć jeszcze jeden niezwykle ważny moment zakończenia poprzedniego roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zaborzu. Grupa szkolnego wolontariatu wraz ze swoją opiekunką panią pedagog Jolantą Strządałą wspierana przez dyrekcję i grono pedagogiczne wspomogła działania Polskiej Akcji Humanitarnej i wypromowała akcję, dzięki której zamiast nietrwałego kwiatka będącego jedynie symbolicznym wyrazem wdzięczności dla nauczyciela zebrano konkretną kwotę 2 tysięcy złotych owocującą prawdziwą pomocą dla głodujących w Somalii. Akcja ucieszyła serca wszystkich, a nauczyciele otrzymali najpiękniejszy bukiet będący efektem pracy wychowawczej, bo przecież „Pomaganie to jeden z najbardziej ludzkich odruchów serca”. Takie wspomnienia pozwalają nauczycielom z nową energią wrócić do pracy po wakacjach, bo gdy osiąga się piękne cele, praca zapowiada się efektywnie i twórczo. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy wsparli akcję.

dodano: 2018-08-31

Budowa Sali Gimnastycznej- bezpieczeństwo. Dyrektor szkoły informuje, że w związku z budową sali gimnastycznej należy zachować szczególne środki bezpieczeństwa. Plac przed szkołą, brama wjazdowa oraz bramka, są wyłączone z użytku, został ogrodzony i oznakowany plac budowy. Dzieci zostaną poinformowane w dniu rozpoczęcia roku szkolnego jak należy się poruszać wokół szkoły (została wyznaczona droga dojścia i wyjścia ze szkoły). Do szkoły wchodzimy od strony przedszkola (bramą) idziemy wzdłuż szkoły i wchodzimy głównym wejściem. Został wprowadzony absolutny zakaz poruszania się główną bramą wjazdową, bramką oraz na placu przed szkołą! Na lekcje w-f (na boisko) dzieci będą przeprowadzane przez nauczyciela z zachowaniem szczególnego bezpieczeństwa. Dzieci przyjeżdżające do szkoły na rowerach zostaną pouczone, iż wjeżdżamy od strony parkingu (zostało wyciągnięte jedno przęsło ogrodzenia rowerów, właśnie od strony parkingu) zostawiają rower, wychodzą z parkingu, poruszają się chodnikiem do bramy wjazdowej od strony przedszkola i dalej poruszają się wzdłuż szkoły. Państwo, którzy przywozicie dzieci samochodami do szkoły bardzo proszę o parkowanie jak do tej pory (parkingi są czynne) i wchodzenie z dziećmi wzdłuż szkoły. Bardzo proszę nie parkować od strony przedszkola, gdyż to utrudnia ruch rodzicom przywożącym dzieci do przedszkola orazbardzo proszę nie zatrzymywać się samochodami na chodniku nawet na chwilę wysadzając dziecko z samochodu, stwarza to poważne niebezpieczeństwo dla dzieci, które poruszają się chodnikiem! Bardzo proszę, aby dzieci korzystające po lekcjach - po południu z boiska, również stosowały się do powyższego zakazu chodzenia w miejscach oznakowanych jako plac budowy! Na boisko po południu wchodzimy tylko i wyłącznie od strony parkingu. Proszę rozmawiać z dziećmi w domu na temat bezpiecznego poruszania się do szkoły, ze szkoły oraz korzystania z boiska po lekcjach.

Z poważaniem J. Białek

dodano: 2018-08-27

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 03.09.2018r. o godzinie 9:00 na sali OSP Zaborze - część oficjalna, potem dzieci pod opieką wychowawcy przejdą do budynku szkoły- spotkanie z wychowawcami w klasach. Obowiązuje strój galowy.

dodano: 2018-08-17

Uwaga! mundurki szkolne, są już do odbioru w sekretariacie szkoły, który w okresie wakacji czynny jest w godzinach od 7:00 do 14:00. Koszulki 26 zł, bluzy 46 zł. Zapraszamy!

WAKACJE!!!

dodano: 2018-06-22

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!!! DO ZOBACZENIA 3 WRZEŚNIA :-)

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO!

dodano: 2018-06-18

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK O GODZ. 9.00 NA STRAŻNICY W ZABORZU. PRZYCHODZIMY UBRANI NA GALOWO. CZWARTEK (21.06) JEST DNIEM WOLNYM OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH. ŚWIETLICA CZYNNA OD 7.30 DO 15.00. W TYM DNIU NIE MA OBIADÓW.