Strefa ucznia

  





Zajęcia pozalekcyjne w Roku Szkolnym 2017/2018:


Zajęcia rozwijające zainteresowania dla klasy 2:
Środa 12:45- 13:30- prowadzący Aleksandra Siuzdak

"Garść radości, szczypta złości " bajki terapeutyczne dla klasy 1:
Poniedziałek 10:45- 11:30 
Zajęcia z wychowawcą klasa 1:
11:45- 12:30- prowadzący Agata Nikiel

Zajęcia rozwijające z Języka Polskiego dla klasy IV:
wtorek 14:30- 15:15

Kółko historyczne dla klasy IV-VII:
czwartek 14:30- 15:15- prowadzący Daria Kożuszkiewicz

Kółko fizyczne dla klasy VII:
piątek 7:25- 7:55- prowadzący Alicja Galisz

Szkolne Koło Wolontariatu klasy VI-VII:
poniedziałek 13:30- 15:30- prowadzący Jolanta Strządała

Klub młodego odkrywcy klasa 3:
poniedziałek 11:45- 12:30

"Trzecioteściak"- zajęcia dodatkowe z wychowawcą
czwartek 8:00-8:45- prowadzący Jolanta Krużołek

Zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej:
klasa3: czwartek 11:45-12:30
klasy 2 i 1: czwartek 13:40- 14:25- prowadzący Jolanta Krużołek

Kółko biblijne "Jonasz"
klasa 6: poniedziałek 13:40- 14:25
klasa 7: wtorek 15:20- 16:05- prowadzący dk Grzegorz Sztafiński

klasy 4 i 5: poniedziałek 13:40- 14:25- prowadzący Aleksandra Siuzdak

Kółko przyrodniczo- geograficzne klasy 4-7:
czwartek 14:30-15:15- prowadzący Elżbieta Ferfecka

Kółko matematyczne:
klasa 4: wtorek 8:00-8:45
klasa 5: środa 14:30- 15:15
klasa 6: piątek 8:00- 8:45
klasa 7: czwartek 13:40- 14:25- prowadzący Irena Smolana

Kółko teatralne "Nauka Języka angielskiego przez teatr":
klasy 4-6: czwartek 11:45-12:30

Zajęcia dodatkowe z Języka angielskiego:
klasa 5: poniedziałek 8:00-8:45

Kółko plastyczne "Malowanie , rysowanie z natury":
klasy 4-7: czwartek 13:40-:14:25- prowadzący Joanna Białek

Kółko przyrodnicze:
klasa 4: środa 14:30- 15:15- prowadzący Marcin Zarzycki

Kółko matematyczne:
klasa 4: środa 7:30- 8:00
klasa 5: wtorek 10:45- 11:30

Zajęcia rozwijające z matematyki klasa 5: piątek 8:00- 8:45- prowadzący Anna Kupczak

Zajęcia sportowe SKS:
klasy 4-7 chłopcy: czwartek 13:40- 14:25
klasy 4-7 dziewczyny: piątek 14:30- 15:15- prowadzący Marcin Sobala


"Dni bez mundurka": zgodnie ze Statutem Szkoły oraz w porozumieniu z Samorządem Uczniowskim Dyrektor szkoły ogłasza w drugim półroczu Roku Szkolnego 2017/2018 "Dni bez mundurka"

26 styczeń- obowiązuje kolor zielony
14 luty- obowiązuje kolor czerwony
23 luty- obowiązuje kolor "kropki"
23 marzec- obowiązuje kolor "kratka"
27 kwiecień- obowiązuje kolor różowy
25 maj- obowiązuje kolor "paski"
20 czerwiec- dzień spódniczki/spodenek i kolorowej koszulki










 

 

 

1